Gert Taken (1944) 940(2)/JP9202(I) | [LENTESCHOONMAAK]
Afmetingen | 27.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30