Martin Bradley (1931) Abstracte litho, met de hand gesigneerd, gelimiteerd 134/150
Techniek | Litho |
Afmetingen | 49 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
€ 225