Lid sinds 2013 / heemstede, Nederland
7 aangeboden items / 31 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 45.4 x 29.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 61 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 25.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |