Kosta Boda (1742) Lippenstift
Afmetingen | 13 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2023 / Willemsoord, Nederland
21 aangeboden items / 59 verkochte items
Afmetingen | 11.5 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 20.5 x 26.5 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 2 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12 x 3 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 410 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 20.5 x 7 x 5.4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 340 g |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 22.5 x 5 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 310 g |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 1 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 14.5 x 15 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 12.5 x 3.5 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 80 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 13.5 x 6 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 33 x 11 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1620 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 20 x 13 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1550 g |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12.5 x 3.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 940 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 21.5 x 7 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 4 x 19.5 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1650 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 8.5 x 30.5 x 30.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 12.5 x 11.5 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 620 g |