BarbizonArt
  5. BarbizonArt

BarbizonArt

Lid sinds 2019 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 16 verkochte items

Michael & Inessa Garmash - Dagdromen met Teddy kopen? Bied vanaf 99!
Michael & Inessa Garmash (1969) Oekraïens Russisch Dagdromen met Teddy
TechniekGiclée
Afmetingen76 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Ronald Coffie - Caribisch Portret kopen? Bied vanaf 99!
Ronald Coffie (1944) Caribisch Nederland Caribisch Portret
Afmetingen92 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Frenk van Heeswijk - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 99!
Frenk van Heeswijk (1959) Nederlands Vrouwelijk naakt
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Gerard van Eck - Abstracte compositie n 130 kopen? Bied vanaf 99!
Gerard van Eck (1901-1974) Nederlands Abstracte compositie n 130
Afmetingen73 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99