Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 30 x 24.5 cm (h x b) |
Pagina's | 237 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
met een klein kneusje rug boven. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.