Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - handgekleurde gravure/ets
Els Devrieze - Bodies of water: Eva Péron
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 26 / 200
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 20 / 200
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Glas |
Stijl | Art Deco |
Onderwerp | Dieren |
Afmetingen | 175 x 225 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | uniek glas kunstwerk |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Papendrecht, Nederland |