Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||