Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar

Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!
Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!Willem Visser - Duinlandschap bij Wassenaar kopen? Bied vanaf 65!
  • Willem Visser (1956)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2024
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro) special.
De Rotterdamse beeldend kunstenaar Willem Visser (1956) volgde van 1974 t/m 1979 een opleiding op de Rotterdamse Academie. Werk van hem bevindt zich in particuliere en openbare collecties in binnen- en buitenland.
Het landschap heeft altijd een belangrijke rol gespeeld in zijn werk. Deze impressie is gebaseerd op een wandeling door de duinen bij Wassenaar. Zand, lage begroeiing, dennenbomen, water en lucht allen geschilderd in heldere kleuren geven het landschap een stralende indruk.
Het werk is gemaakt op papier en bevindt zich achter glas in een aluminium lijst.
Binnen Nederland € 9,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Willem Visser (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  WillemBK
Lid sinds 2021
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
40 cm
30 cm
26 cm
13 cm