Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje

Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!Villeroy en Boch - Kandelaar en asbakje kopen? Bied vanaf 20!
  • Villeroy en Boch (1836)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen15 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht535 gram
GemerktHandgesigneerd
Twee items van Villeroy&Boch. De kristallen kandelaar voor één kaars is mooi strak en robuust gevormd, in uitstekende staat zonder krassen, chips of andere beschadigingen.
Het acht-kantige asbakje past er wonderwel bij, ook modern van stijl. Afgezien van een chip op een hoekje (zie foto) eveneens in zeer goede staat. Het asbakje heeft een diameter van ca. 8.5 cm. en is 5 cm. hoog, gewicht rond de 450 gram.
Beide objecten  bestaan uit mooi helder glas en zijn voorzien van een geëtste signatuur.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80