Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Neculai Ciochină - Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1986 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 23 x 0.6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 750 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Geen beschadigingen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||