Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2014 |
Afmetingen | 16 x 11 x 6 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.