Eric-Jan Kremer - Red Bull RB 13 #33 2017 - Max Verstappen
Corneille - 1948, 50 jaar Cobra
Hendrik Pieter Groen - Hondenkar 022-HG
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1730 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19.2 x 16.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||