Ivan Lackovic Croata (1932-2004) Vier Seizoenen - Herfst
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20