Valentin Bakardjiev (1970) Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Afmetingen | 59.5 x 72.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 30
1 bieding