Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Terry O'Neill - Naomi Campbell
Hedi Slimane - “Gisele Unzipped” voor V-Magazine
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - Nummeriert
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61 x 44 cm (h x b) |
itemOptions.framed.null.label | 87 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | 103/1000 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
werk is in goede conditie, zo ook de lijst, helaas is er een kleine barst in het glas in de linkerbovenhoek. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeeland, Nederland |