Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Neculai Ciochină - Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1911 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
zeer goede gebruikte staat | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.