Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Neculai Ciochină - Ingelijst, Olieverf op karton , Wintergezicht in Roemenië
Jaartal | 1954 |
Drager | Board |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.