Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Reinhoud D'Haese - Aquatint uit de portfolio Impromptu - Ingelijst
Werner Moonen - 2 dansende figuren .
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/25 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||