Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
Jan van Helden - kleurets (4 kleuren) Zonder titel e.a. V/VI - 23711
Corneille - De kus aan de vogel, 1972
Baccarat - Twee kristallen karaffen met zilveren (950-1000) hals en stop
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 11 x 15 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter