Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Keramiek |
Onderwerp | Religieus |
Afmetingen | 53 x 32 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2020 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Keramiek is in goede staat. Enige, niet storende, plekjes met minder glazuur. Mooi kleurenpalet. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Epen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.