Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1917 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 17 x 11 cm (h x b) |
Passe-partout | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | eigen druk |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Vroege ets op dus op leeftijd. Papier in zijn geheel iets vergeeld en onder oud passe partout. Naast de toren links bovenin zit een kleine beschadiging in het papier, beginnend scheurtje. Op verzoek kunnen we dit aan de achterkant verstevigen met zuurvrij tape maar sommige verzamelaars waarderen juist de oorspronkelijke staat der dingen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||