Co Westerik (1924-2018) Raaf met hond
Techniek | Litho |
Afmetingen | 88 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 100
1 bieding