Pierre Alechinsky (1927) Charles le chauve
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 995