5. CBK Groningen

CBK Groningen

Centrum Beeldende Kunst Groningen

Het doel van het Centrum Beeldende Kunst in Groningen is de ondersteuning van de beeldende kunstsector. Via een divers aanbod probeert het CBK een zo breed mogelijk publiek te bereiken.

Wil Willemsen - Together kopen? Bied vanaf 200!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Together
Afmetingen89 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Wil Willemsen - Niet bekend kopen? Bied vanaf 50!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Niet bekend
Afmetingen55 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50