Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Paard
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 135