Marianne van der Heijden (1922-1998) Jeugdig overmoed
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 62 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75