Rilski
  5. Rilski

Rilski

Lid sinds 2024 / Vught, Nederland

6 aangeboden items / 0 verkochte items

Astrid Engels - Achnaton kopen? Bied vanaf 350!
Astrid Engels (1941) Nederlands Achnaton
Techniek Olieverf
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Sara Bisschop - Studie van figuren in Nazaré, Portugal kopen? Bied vanaf 175!
Sara Bisschop (1894-1992) Nederlands Studie van figuren in Nazaré, Portugal
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Sara Bisschop - Vissserboten in Nazaré, Portugal kopen? Bied vanaf 300!
Sara Bisschop (1894-1992) Nederlands Vissserboten in Nazaré, Portugal
Techniek Gouache
Afmetingen 54 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Fred Frauenfelder - Vissersboten aan strand (Scheveningen) kopen? Bied vanaf 250!
Fred Frauenfelder (1945-2003) Nederlands Vissersboten aan strand (Scheveningen)
Techniek Olieverf
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Emilio Grau-Sala - Girl with flowers and bird kopen? Bied vanaf 175!
Emilio Grau-Sala (1911-1975) Frans Spaans Girl with flowers and bird
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Sara Bisschop - Nettenboetsters kopen? Bied vanaf 75!
Sara Bisschop (1894-1992) Nederlands Nettenboetsters
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75