Imanol Marrodán - "Zeg me dat je op mij wacht" (serie Coded Paintings) Lackmalerei auf Aluminium
Faience Hubert Bequet - Grote soepterrine met onderschotel
Carl Timner - Vrouwelijke halfnaakt aan de zijkant
Prachtig werk van Hans Paus (1959). Dit betreft een giclee in een prachtige lijst. Dit werk is vervaardigd en ingelijst door de kunstenaar zelf. Zie de informatie welke zich op de achterzijde bevindt. De afmetingen van het werk zijn: 63 cm x 43 cm. Het werk is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclsuief de lijst zijn de afmetingen: 92 cm x 72 cm. Het werk is voorzien van een prachtig bewerkte lijst. het geheel is 100% gaaf.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |