Imanol Marrodán - "Dis-moi que tu m'attends" (Série de peintures codées) Lackmalerei auf Aluminum
Faience Hubert Bequet - Grande soupière avec soucoupe
Carl Timner - Femme semi-nue sur le côté
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig werk van Hans Paus (1959). Dit betreft een giclee in een prachtige lijst. Dit werk is vervaardigd en ingelijst door de kunstenaar zelf. Zie de informatie welke zich op de achterzijde bevindt. De afmetingen van het werk zijn: 63 cm x 43 cm. Het werk is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclsuief de lijst zijn de afmetingen: 92 cm x 72 cm. Het werk is voorzien van een prachtig bewerkte lijst. het geheel is 100% gaaf.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wapenveld, Les Pays-Bas |