Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth of Saxony" 1981 - Edition 70 - signed-numbered
Georges Brassens - 10 YEARS OF BRASSENS
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een romantische ets van de Belgische kunstenares Elze Verhoef uit 1980. Gemaakt in een oplage van slechts 10 exemplaren.
Handgesigneerd met potlood en ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 46 x 40 cm. Beeld, 18 x 24 cm.
Afkomstig van de BKR Groningen. Het werk staat hier geregistreerd ( nr 801132) en kostte destijds 600 gulden.
Conditie: De ets is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
ELZE VERHOEF, geboren 31-7-1929 in Ekeren (Antwerpen, België), schilder, tekenaar en etser.
Opleiding: Academie der Schone Kunsten Antwerpen (België).
Plaats van werkzaamheid: Antwerpen, Ekeren, Leiden, Oegstgeest.
Literatuur: Scheen 1969-1970 (Supplement)
https://rkd.nl/explore/artists/101768
Titel: “Kus”. De titel staat vermeld op de achterkant.
Kunstenaar: Elze Verhoef.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1980.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Oplage: 10 exemplaren. Dit is nr 1.
Herkomst: de BKR Groningen. Het werk staat hier geregistreerd ( nr 801132) en kostte destijds 600 gulden.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).
Naar België, Duitsland en Frankrijk: 15,00 euro via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Shipment | |
Guarantee | |