Faience Hubert Bequet - Große Suppenterrine mit Untertasse
Carl Timner - Weiblicher Halbakt seitlich
Prachtig werk van Hans Paus (1959). Dit betreft een giclee in een prachtige lijst. Dit werk is vervaardigd en ingelijst door de kunstenaar zelf. Zie de informatie welke zich op de achterzijde bevindt. De afmetingen van het werk zijn: 63 cm x 43 cm. Het werk is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclsuief de lijst zijn de afmetingen: 92 cm x 72 cm. Het werk is voorzien van een prachtig bewerkte lijst. het geheel is 100% gaaf.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wapenveld, Niederlande |